9 Temmuz 2020

Son Dakika

Haberin adresi

AUZEF Uzaktan Önlisans Ders Notları

Auzef ders notları

Lise eğitimlerini tamamladıktan sonra üniversite giriş sınavında başarılı olan ve meslek edinen kişiler kariyerleri başladığında çok ciddi şekilde zorlanmalar yaşayabilirler. Bu zorlanmaların en önemli sebebi mezun sayısının oldukça fazla olmasıdır. Bu sebeple de düşük seviyedeki işe alımlar için birçok insanın geride bırakılması gerekecektir. İnsanlar bunu başarabilmek adına üniversitelerin sınavsız ikinci üniversite imkânlarından faydalanırlar.
İstanbul Üniversitesi tarafından sunulan AUZEF isimli program insanlara sınavsız üniversite imkanı tanımaktadır. Kendi içerisinde farklı dallara ayrılan programda uzaktan önlisans programları en çok tercih edilenlerden bir tanesidir. Öğrenciler derslere gitmeden AUZEF ders notları ile sınavlara hazırlanırlar. Bu şekilde sınavlar başarılı bir şekilde geçilebilmektedir.

AUZEF Uzaktan Önlisans Ders Notları Nereden Alınabilir?

İstanbul Üniversitesi, öğrencilerin gerekli ders notlarına ulaşabilmesi için notların tamamını internet üzerinden yayınlamaktadır. Bu notlara en iyi şekilde çalışan kişilerin sınavda başarısız olma ihtimali söz konusu dahi olmamaktadır. Ancak bilgisayar üzerinden AUZEF ders notları çalışmak oldukça zor olur. Notları bir kitap haline getiren firmalar bulunurken bu firmalardan alışveriş yapılması daha doğru bir tercihtir.
Evlerinde yazıcısı bulunan kişiler bu notları yazıcıdan çıkararak çalışmayı düşünebilir. Ancak herhangi bir zımbalama ya da ciltleme işlemi olmayacağından AUZEF ders notları karışacaktır. Bunun yerine internet üzerinden bu ürünlerin satışını gerçekleştiren firmalara başvurulması gerekmektedir. İnternet üzerinden verilen siparişler ile kısa süre içerisinde tüm ders notları adreslere gönderilir.