9 Temmuz 2020

Son Dakika

Haberin adresi

En seçkin firma rehberi tikla.com.tr

Seçkin firma rehberi

Türkiye’de yer alan firmaların bütün bilgilerini güncel halleriyle toplayan ve sunan bir sistem sunan tikla.com.tr küçük ve orta ölçekli şirketlerin olduğu kadar büyük markalara da arama hizmeti sağlayan bir arama rehberidir. Bu sitenin yönetimi Boğaziçi soft Yazılım’a aittir. Çok kaliteli, aradığınız her şeyi bulabileceğiniz, yerel bazlı etkileşim konularında size çeşitli çözümler sunabilecek Türkiye’nin lider markası haline gelmiştir. Tikla.com.tr hizmet hayatına 2014 yılında başlamıştır. 2014 yılından bu yana 1000 den fazla bölümde ve yüz binlerce doğrulanmış firma verisiyle içerik sağlama ve büyük bir kitleye ulaşma yolunda çok başarılı ve azimli bir şekilde ilerlemektedir.

Seçkin firma rehberi

Bu web sitesinde veri tabanı sürekli güncel tutulmakta ve her geçen gün yeni bir firma veri tabanına eklenmektedir. Herkesin rahatça kullanabileceği, kolaylıkla ulaşabileceği; anlaşılır, görsel açıdan mükemmel ve iyi ve kaliteli bir firma rehberidir. Türkiye’de yeni açılan, hali hazırda yer alan kurumların, yerlerin iletişim bilgilerine(telefon, adres, konum vb ) kolaylıkla ulaşabilir ve nasıl gidileceği ile ilgili ayrıntılı tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu siteyi diğerlerinden ayıran en önemli özellik güncel olmasıdır. İnternette bir sürü firma rehberi var fakat bu firmalar veri tabanlarını güncel tutmadığından siteyi ziyaret edenler güncel bilgilere ulaşamadığından o siteleri tercih etmiyor. Fakat tikla.com.tr ‘yi ziyaret ettiğinizde asla böyle bir sorunla karşılaşmazsınız. Restoran, cafe, bar, eğlence merkezleri, otobüs durakları, giyim mağazaları, akaryakıt istasyonları, sigorta acenteleri, AÖF büroları, spor merkezleri, hastaneler, diş klinikleri gibi daha birçok aradığınız şeyi kolaylıkla bir tıkla bulabileceğiniz lider bir firmadır. Bu web sitesine dâhil olan tüm şirketler, markalar ve işletmeler kişisel verileri koruma kanunun kapsamında korunmaktadırlar. Hiçbir özel bilgileri kendileri istemediği sürece üçüncü kişilerle paylaşılmaz. Güvenlik açısından da iyi hizmet veren bir firmadır. Tikla.com.tr ye üye olan firmalar internette ulaşılabilirliklerini arttırmaktadırlar. Bu sayede daha çok müşteri kazanıp, ürünlerini daha büyük bir kitleye ulaştıracaklardır. Firmalar ve işletmeler sitemize üye olup kendilerine en uygun paketleri satın alarak arama listelerinde en üst sıralarda kendilerine yer alabileceklerdir.

Sadece aradığınızı bulmak için değil, arandığınız da bulunmak içinde  www.tikla.com.tr ilk adresiniz olsun. Seçkin firma rehberi, firmanıza güç katın!