14 Temmuz 2020

Son Dakika

Haberin adresi

Motosiklet Forumu Yükselişe Geçti

motosiklet forumu

Başlangıç scooter tavsiyesi

Başlangıç motoru olarak ya da şehir içi kullanımda scooterın rahatlığını yaşamak isteyen motosiklet forumu takipçileri için birçok farklı scooter tarzı motor araştırdım. Araştırmalarımın sonucunda başlangıç motoru olabilecek 3 farklı scooter buldum. Başlangıç olarak alıp uzun yıllar da kullanabileceğiniz scooterları ufak ufak tanıtacağım şimdi.

motosiklet forumu
  1. Piaggio FLY 100

Motosiklet forumu takipçilerine önereceğim ilk motor Piaggio Fly 100. Modern, şık görünüşü ve işlevselliği ile öne çıkan Piaggio Fly 100 şehirde kullanım kolaylığı sağlıyor. Modern çizgileri ve 12 inch tekerleri ile çevre dostu olan Piaggio Fly 100, fazlasıyla konforlu ve şehirde rahat, güvenli bir kullanım vaadediyor.

  • Vespa Primavera 150 3V

Vespa’nın Primavera 150 3V modeli şirin görünüşüyle öne çıkıyor. Özel boyutların fazlalaştırılması ile birlikte ergonomik ve konforlu hale gelen Primavera 150 3V’nin kullanışı çok kolay ve rahat. Farklı olan omega şekli ile orta kısım, sürme deneyimini en iyi hale getiriyor ve Vespa’ya ait olan klasik modellerin belirgin stiliyle göz dolduruyor. Motosiklet forumu olarak Vespa tasarımlarını çok seviyoruz.

  • Honda PCX 150

Honda’ya ait olan PCX 150 sessiz ve sakin çalışan kompakt SOHC konfigürasyonu ile, fazlasıyla güçlüdür ve ilk 50m mesafeyi sadece 5.5 saniyede alan bir ivmeye sahiptir. Başlangıç motoru olmak için çok keyifli ve rahat bir motordur.

  • Yamaha NMax 125

Yamaha NMax 125 sportif bir görünüşe sahiptir. Şehir içinde kullanıma oldukça uygundur. Kompakt gövdesi ile hem sizin için hem de artçınız için dar sokaklarda muhteşem bir hız kazandırır. Benzin konusunda ise EU4 uyumlu 125 cc 4 zamanlı güçlü Blue Core motora sahip olduğundan dolayı tasarruflu ve güçlü bir hızlanma sağlar. motosiklet forumu admini olarak diyebileceğim tek şey sportif görüntüsüyle bu motoru baya bir seviyorum.