14 Temmuz 2020

Son Dakika

Haberin adresi

Şişli Cilt Bakım Merkezi ve Lazer Epilasyon

Kalıcı epilasyon konusunda çok fazla kafa karışıklığı var ve bu nedenle, tüm yönleri iyice değerlendirmek ve doğru seçimi yapmak için bilmenin iyi olacağı ayrıntılar genellikle atlanıyor! Neden bir seçim yap! Yapılıp yapılmayacağı gerçeğinden yola çıkarak, hangi teknolojiyi kullanmalıyım ve bu işlemi bana kim yapmalı!
Epilasyonda şişli cilt bakımı merkezi çalışanları uzmandır. Apilasyonda en önemli nokta cihaz ve cihazı kullanan uzmanlardır.

Kimler Lazer Epilasyon Yaptıramaz?

Özellikle yeni ameliyat olmuş kişiler ve ağır ilaç tedavisi olan kişiler doktorun müsade edeceği tarihte lazer epilasyon yaptırabilirler. Eğer cildinizi bronzlaştırıyorsanız yaptırmayın, çünkü paranızı boşa harcamış olabilirsiniz.
Lazer epilasyon konusunda şişli cilt bakımı merkezi uzmanları epilasyon ile cilt tipine göre %70 ile %90 oranında kıl köklerinde azalma olabileceğini söylüyor.
Ayrıca, epilasyon ile ilgili sayısız problemi çözme avantajına sahiptir: folikülit, batık saç, lekeler, yara izleri gibi. Ayrıca cildin görünümünü iyileştirir: lazer ve darbeli ışığın yaşlanma karşıtı, dolgunlaştırıcı ve yumuşatıcı bir etkisi vardır. Derin dokuya bir su cazibesi uygularlar ve önceki folikülitin lekeleri ve yara izleri iyileşir ve yavaş yavaş kaybolur.
şişli cilt bakımı merkezi tedavi edilecek alanla ilgili ilk ayrım yapılmalıdır: lazer bacaklar, kollar, sırt ve göğüs gibi geniş alanlar için uygundur.
Lazer epilasyon ile güvenli, etkili ve ağrısız lazer epilasyon yöntemidir, bu sayede istenmeyen tüyleri kalıcı olarak ve istenmeyen etkiler olmadan ortadan kaldırmak mümkündür.