7 Temmuz 2020

Son Dakika

Haberin adresi

Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye, tarihi ve hayati bir mücadele içerisinde

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Türkiye, bugünü ve geleceği bakımından tarihi ve hayati bir mücadele içerisindedir.” dedi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sosyal medya hesabı Twitter’dan yayınladığı mesajda şu ifadeleri kullandı:

Türkiye, bugünü ve geleceği bakımından tarihi ve hayati bir mücadele içerisindedir. Neticeleri en az 100 yıl önceki kadar büyük olacak bir mücadeleden, ülkemizin ve Milletimizin menfaatlerini koruyarak zaferle çıkmak için gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Tarih boyunca hep işgallere, zulümlere maruz kalmış bu coğrafyada, mücadeleden bir an geri kaçarsak, bir an birliğimize beraberliğimize sahip çıkmazsak çok daha büyük bedeller ödeyeceğimizin bilinciyle hareket ediyoruz.

“ŞEHİTLER TEPESİ BOŞ DEĞİLDİR, BOŞ KALMAYACAKTIR”

Bu büyük mücadeleyi verirken, kanlarıyla bu toprakları bize vatan kılan tüm şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum. Zulme karşı verdiğimiz hak mücadelesi sonuna kadar devam edecektir. Şehitler tepesi boş değildir, boş kalmayacaktır.

“TARİHİ BİR DERS VERECEĞİZ”

Türkiye haklı mücadelesinden hiçbir zaman geri durmayacaktır. Hiçbir şehidinin kanını yerde bırakmayacaktır. Hiçbir ihaneti unutmayacaktır. Milletimiz yanımızda olduğu sürece her zorluğun üstesinden gelecek, ülkemizi köşeye sıkıştıracağını zannedenlere tarihi bir ders vereceğiz.